meie inimesed

ave

Ave on Kasteheina Kodu asutaja ja omanik. Ave on ise Toilast pärit ning ta on kohalike oludega hästi kursis. Ave on Kasteheina Kodu ettevõtmise ratsionaalne pool, kes vaatab ja veendub, et plaanid oleksid teostatavad ja numbrid paigas. Aves on peidus väike kunstniku hing ja väljapeetud oleku taga peitud sügav ja pulbitsev kirg. 

Andre

Andre on samuti Kasteheina Kodu asutaja ja omanik ning tegeleb ettevõtmise igapäevase haldamisega. Tema on meie ideede generaator ja strateeg. Andre on pisut kärsitu kuna ideid on rohkem kui neid teostada jõuab. Hinges seikleja ja avastaja. Suhtleb uute inimestega väga vabalt aga päris ligidale laseb ainult väljavalitud. 

rihard

Rihard on Kasteheina Kodu pesamuna. Tema on see, kes vaatab, et ka lastel oleks midagi teha ja valmis oma ideedega igasse ettevõtmisse panustama. Suur mänguhing, õuelaps ja loomade sõber. Armastab lund ja vett. Tahab kõik oma sõbrad Kasteheina kutsuda, et nendega seal mängida ja hoolitseb selle eest, et emal ja isal tema krutskite kõrval kunagi igav ei hakkaks 🙂