Broneeri siit või võtke meiega ühendust

Kirjeldus ja hind

Teid ootab 2 magamistoaga maja, kus voodikohtasid on 7-le. Suurde magamistuppa mahub 3 inimest (ühene ja üks kahene voodi) ja väikesse 2 inimest. Elutoas on lahtikäiv diivan, kuhu mahub 2 inimest. Avaras elutoas on olemas õdus kaminahi.

Ruumides on tasuta WIFI ning saab vaadata eestikeelseid telekanaleid. Samuti mõned lauamängud nii suurtele kui väikestele.

Majas oma köök, kus on olemas sööginõud ja söögi tegemise tarvikud 7-le inimesele (pliit, ahi, külmkapp sügavkülmaga, mikrolaine ahi, veekeetja, kohvi presskann, teekann, röster). Avar elutuba koos kaminaga ning vannituba.

Võimalus madratsitel majutada täiendavalt 2 inimest.

Maja on sobilik ka ratastoolis inimestele.
109 €/öö
Lisakoht - 10€/in

Jalgratta rent

Meil on pakkuda 6 lihtsat kuid toimivat jalgratast, millega on mõnus lähemal olevaid vaatamisväärsuseid vaadata. Aga miks ka mitte kiireks poeskäiguks või lihtsalt randa päevitama sõita.

5€ in

Saun

Saunas saab juba väga mõnusat leili nautida. Kuigi veel natukene tahab saun tähelpanu on seda võimalik kasutada. Lava on suur ja mugav, mahutab ka kogu külalismaja seltskonna kenasti. Sauna oleme ülesehitanud traditisioonilisele kontspektsioonile, ehk huvilistel on võimalik nautida sauna nii nagu seda tehti vanasti - vihelda ning pesta otse saunas. Pesta saab ka majas dušši all.

100€ 4h
NB: vajalik eelbroneerimine

Close Menu